4
0
top.jpg
logo2.jpg
sb01_przeplatany_08.jpg
sb01_przeplatany_09.jpg
kurtki skórzane

Sakwy motocyklowe

Producent skórzanych akcesoriów motocyklowych
Wyszukaj produkt:

1.Postanowienia ogólne.

Stroną dokonującą zakupów w sklepie internetowym zwaną kupującym może być tylko i wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna lub firma. Wszystkie ceny podane w sklepie są wyrażone w polskich złotych i są cenami brutto czyli zawierają podatek VAT. Wszystkie produkty z oferty sklepu są nowe i objęte pełną gwarancją. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów ze sprzedaży.

2.Zamówienia.

Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są poprzez formularz z koszykiem zakupów na stronie internetowej drogą elektroniczną poprzez złożenie zamówienia na adres: sklep@kmdrp.pl; lub telefonicznie pod numerem (33) 8461799. Nieprawidłowo wypełnione zamówienia nie będą rozpatrywane.

Termin realizacji od 5 – 14 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia jednak termin ten może się wydłużyć z przyczyn od nas niezależnych o czym kupujący zostanie poinformowany drogą telefoniczną lub poprzez list elektroniczny.
W przypadku płatności przelewem uznaje się za datę wpływu należności na konto firmy.
Zamówienia potwierdzone w godzinach popołudniowych oraz w dni wolne są realizowane najwcześniej w następnym dniu roboczym. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje na podane konto e-mail automatycznie generowany przez sklep list elektroniczny z treścią zamówienia. Aby zamówienie zostało zrealizowane musi zostać potwierdzone poprzez odesłanie tego listu w ciągu 24 h lub potwierdzić je telefonicznie pod numerem (33)8461799.
W momencie potwierdzenia zamówienia dochodzi pomiędzy sklepem, a kupującym do zawarcia umowy cywilno-prawnej w postaci sprzedaży towaru. Po potwierdzeniu zamówienia rezygnacja z zakupu jest możliwa tylko i wyłącznie za zgodą sklepu. W przypadku nie odebrania przesyłki sklep ma prawo żądać i dochodzić zwrotu poniesionych kosztów.

3.Dostawa/ koszty dostawy.

Towary dostępne w sklepie internetowym wysyłane są za pośrednictwem POCZTY KURIERSKIEJ.

Na koszty dostawy wpływ mają: wartość zamówienia oraz kraj dostawy.

DOSTAWA KRAJOWA – wysyłka KURIEREM:
Zamówienia realizowane na terenie Polski: – przedpłata na konto – 30 PLN– pobranie – 35 PLN.
Uprzejmie prosimy o doliczenie powyższych kosztów do wartości zamówienia.

Jeżeli wybierają Państwo przesyłkę Pocztą Polską prosimy o umieszczenie informacji o tym w mailu potwierdzającym zamówienie.

 

DOSTAWA ZAGRANICZNA – wysyłka wyłącznie POCZTĄ POLSKĄ:
Koszty dostawy zagranicznej uzależnione są od łącznej wagi zamówionych towarów- cennik poniżej
Płatności za zamówienie z dostawą za granicę można dokonać przelewem bankowym

Uprzejmie prosimy o doliczenie poniższych kosztów do wartości zamówienia. – do 1 kilograma – 100 PLN

– do 5 kilogramów: 150 PLN – powyżej 5 kilogramów: 200 zł

Standardowo czas dostawy to około 2-14 dni roboczych, jednak może się on wydłużyć z przyczyn nie leżących po stronie sklepu za co nie ponosi on odpowiedzialności.

Standardowo osoby fizyczne otrzymują wraz z towarem paragon, natomiast podmioty gospodarcze fakturę VAT. W przypadku chęci otrzymania faktury na osobę fizyczną prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny (należy podać wszystkie dane; w tym NIP).
W przypadku pobrania należność za zamówiony towar jest pobierana przez listonosza/kuriera lub wpłacana w urzędzie pocztowym/siedzibie kuriera w chwili odbierania przesyłki.
W trakcie odbioru przesyłki kupujący ma prawo po podpisaniu listu przewozowego i uregulowaniu należności (w przypadku pobrania), w obecności pracownika poczty/kuriera sprawdzić stan techniczny oraz zawartość przesyłki. Należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie uszkodzenia opakowania, taśm zabezpieczających. W przypadku stwierdzenia niezgodności dostawy z zamówieniem lub uszkodzenia przesyłki należy w obecności pracownika poczty/kuriera spisać odpowiedni protokół i przesłać do nas . W innym przypadku reklamacji nie uwzględnia się. Razem z przesyłką dostarczane są: dostępna dokumentacja, gwarancja oraz paragon lub faktura VAT.
Sklep nie ma wpływu na opóźnienia w dostawie towarów wynikające z winy Poczty Polskiej lub firm kurierskich i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

4.Sposoby płatności

przelewem na konto firmy. Towar jest wysyłany po wpłynięciu należnej kwoty na konto firmy.
gotówką przy odbiorze (za pobraniem).

5.Gwarancja

Na zakupiony towar kupujący otrzymuje gwarancję producenta (udzielaną na terytorium Polski); uszkodzony towar można wysłać kurierem lub pocztą do producenta na koszt odbiorcy. W przypadku jakichkolwiek trudności w realizacji gwarancji prosimy o kontakt z nami drogą telefoniczną lub email: sklep@kmdrp.pl

6.Zwrot towaru.

Klient może dokonać (na swój koszt) zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki, pod warunkiem, iż towar nie jest uszkodzony, jest w oryginalnym opakowaniu z kompletem otrzymanej dokumentacji (paragon, gwarancja) oraz nie nosi śladów eksploatacji. W tej sytuacji klient zwraca również sklepowi poniesione wcześniej koszty wysyłki do klienta. Klient otrzymuje zwrot kosztów w wysokości ceny towaru. W przypadku zakupu towaru na fakturę VAT, zanim nastąpi zwrot gotówki, sklep wystawia klientowi fakturę korygującą, którą, podpisaną, należy odesłać z w/w kompletem dokumentów.

7. Dane osobowe.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 833) o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych klientów są przechowywane w bazie danych naszej firmy. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na nasze potrzeby i przetwarzane w celu realizacji działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji reklamowych i promocyjnych, z zachowaniem warunków zabezpieczenia danych określonych w przepisach o ochronie danych osobowych. Użytkownicy mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

8. Postanowienia końcowe.

Wszystkie podane w serwisie ceny nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zdjęcia produktów w nieznacznym stopniu mogą różnić się od ich faktycznego wyglądu. Znaki towarowe, nazwy produktów oraz ich zdjęcia są własnością producentów i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.
Wszystkie dane klientów podawane podczas rejestracji przetwarzane są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych; z 29 sierpnia 1997r. i wykorzystywane są jedynie do realizacji zamówienia oraz nie są udostępniane osobom postronnym.
W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz zapytań prosimy o kontakt pocztą elektroniczną pod adres: sklep@kmdrp.pl
We wszystkich sprawach nieregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
Składając zamówienie Kupujący akceptuje powyższy regulamin.

Legendarna

Jakość naszych produktów

Dlaczego

Nas

Wybierasz

Kult Motor DRP działa na polskim rynku od dwunastu lat. Unikalność naszej oferty decyduje o szczególnej pozycji firmy nie tylko w Polsce, ale także we Włoszech, Niemczech, Kanadzie, Czechach, Słowacji, a ostatnio w Rosji i Estonii. Umiejętnie łączymy wierność tradycji z autorskimi i nowoczesnymi koncepcjami naszych specjalistów. Dysponujemy potencjałem, który umożliwia nam zindywidualizowane podejście do potrzeb i oczekiwań Klientów, zapewnienie najwyższej jakości i oferowanie korzystnych cen.
Czytaj więcej

Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie.