4
0
top.jpg
logo2.jpg
sb01_przeplatany_08.jpg
sb01_przeplatany_09.jpg
kurtki skórzane

Sakwy motocyklowe

Producent skórzanych akcesoriów motocyklowych
Wyszukaj produkt:

Zaczęło się w 1982 roku pod karabinami.W stanie wojennym. Kto dzisiaj pamięta obławy milicyjne w pobliżu prywatnych garbarni (skóra była reglamentowana; za posiadanie półfabrykatu była murowana kara (nawet aresztem). Usługi szyła współwłaścicielka firmy DSA do 1991r. W tym roku firma usługowa stała się firmą produkcyjno – usługową. Obecny współwłaściciel DSA wskoczył- nie przez płot, ale na okrągły stół, a że nie było mu po drodze, wylądował na grupowym zwolnieniu z Południowych Zakładów Skórzanych Chełmek. Pierwsza produkcja to odzież codzienna, a że odzież wyrywana była przez nabywców spod igły – firma się rozrastała- kurtki, kożuchy, spodnie…

Patryk! Obecny właściciel firmy KULT- MOTOR DRP skupował Wierzchowiny, Komary, Awoki, Junaki. W domu smrodził, brudził, rozkręcał, malował. Kto tego nie zna…Chyba tylko ten kto nie jeździ na motocyklu lub nie mieszka z motocyklistą. Zaszczepił Starego i Stary?! Nie za dużo tych sprzętów w piwnicach, na murach, płotach, bramach, przed firmą ?!
Uszyliśmy Patrykowi Ramoneskę z byle jakiej skóry, garbowanej w gołębim guano- bo musiała być sztywna- był zadowolony. Dzisiaj nie !!! Stary!!!
Kupujemy od najlepszych!!!
Najlepsze skóry!!!
Najlepsze dodatki!!!
I nie ma zmiłuj się- tak jest!!!
Zamki mogły być zwykłe. Teraz tylko najlepsze YKK.

Sakwy to dzieła sztuki połączone z nowoczesną technologią- praktyczne i piękne.
Mówi do ojca- Stary nie będę oszukiwał klientów. Skóra to skóra, dwoina to dwoina, a nie jakaś tam skóra kryta czy laminowana. Kryta jest tylko prawda, bo skóra jest: licowa, dwoina, troina; to tak jak: złoto, srebro, miedź. Różnica jest w jakości, wytrzymałości, a przede wszystkim w cenie.
Patryk, mówię, Ty możesz się mądrzyć i robić z najlepszego i najlepsze, bo masz nowoczesny park maszynowy. Zdobyliśmy wprawdzie najdroższe, ale i najlepsze technologie. Zastrzegłeś patentem co trzeba i możesz wyznaczać, kreować i tworzyć nowe trendy. Jesteś wyuczony w dobrym kierunku, bo kaletniczym. Masz wybitnego grafika w swoim bracie i wybitnego projektanta we własnej osobie. Potrafisz zagwarantować najwyższą jakość. Zaspokoić wyszukane gusta klientów w Polsce, Włoszech, Niemczech, Kanadzie, Czechach, Słowacji, a nawet Rosjanom sprostałeś; no i szykuje się Estonia. Wprowadziłeś i nadal wprowadzasz przełomowe zmiany. Masz najlepszą- dopasowaną do potrzeb i oczekiwań klientów ofertę. Każdego traktujesz z wyjątkową życzliwością i uczciwością. Jesteś elastyczny, bo jeździsz na różnych sprzętach i wiesz czego ludzie od Ciebie oczekują. W firmie masz dogodne godziny otwarcia. Atrakcyjny salon. Duże i dobre parkingi. Stronę i sklep internetowy.
Ponieważ nie można być najlepszym we wszystkim, już dawno firmy rozdzieliły się na Centrum Skórzane Stefan Dudziak i KULT MOTOR DRP. Myślą przewodnią obu firm jest produkcja towarów najwyższej jakości; wszystko co robimy wykonujemy dobrze i przystępnie cenowo dla każdego klienta.

Patrykowi
Stary

Do ludzi!
P.S. A może nie stary, bo kiedy wiatr w uszach szumi i sprzęt oddycha to wiemy, że przeszłość jest mroczna, teraźniejszość niepewna ale przyszłość kochani- przyszłość jest różowa.
Do ludzi!
P.S. Pięknych widoków, wrażeń i wzruszeń by było co wspominać, by znowu na szlak!
A kiedy będziecie przejeżdżać koło Krakowa, Katowic, Jaworzna, Tychów lub Oświęcimia- zajrzyjcie do Chełmka. Piwo nie zawsze się leje ale zawsze można rozpalić ogień wypić kawę. No i koniecznie weźcie kamerę bo warto! To na miejscu, bo w życiu piękne są tylko chwile i dlatego warto…

Legendarna

Jakość naszych produktów

Dlaczego

Nas

Wybierasz

Kult Motor DRP działa na polskim rynku od dwunastu lat. Unikalność naszej oferty decyduje o szczególnej pozycji firmy nie tylko w Polsce, ale także we Włoszech, Niemczech, Kanadzie, Czechach, Słowacji, a ostatnio w Rosji i Estonii. Umiejętnie łączymy wierność tradycji z autorskimi i nowoczesnymi koncepcjami naszych specjalistów. Dysponujemy potencjałem, który umożliwia nam zindywidualizowane podejście do potrzeb i oczekiwań Klientów, zapewnienie najwyższej jakości i oferowanie korzystnych cen.
Czytaj więcej

Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie.